Agencja Pracy Tymczasowej Pracowici – co nas wyróżnia?

Odkąd polski rynek zaczął borykać się z brakami kadrowymi, pojawiło się wiele firm pośredniczących pomiędzy pracodawcami i pracownikami. Najliczniejszą grupę pracowników napływowych tworzą Ukraińcy, z których pracy polscy przedsiębiorcy są bardzo zadowoleni. Współpraca z firmami pośredniczącymi oferującymi leasing pracowników, zapewnia polskim przedsiębiorstwom wiele korzyści. Jednak agencja agencji nie równa – wybierając naprawdę rzetelnego partnera do współpracy, korzyści dla przedsiębiorców mogą być jeszcze większe. Dlaczego warto wybrać naszą Agencję? Co wyróżnia nas na tle innych?

wynajem pracowników

Dbamy o interesy naszych Klientów – zarówno pracodawców jak i pracowników ze wschodu. Zajmujemy się formalnościami, pomagamy w rozwiązywaniu problemów podatkowo – księgowych, a pracownikom zapewniamy transport i zakwaterowanie.

Jesteśmy odpowiedzialni – wiemy, że wynajem pracowników za granice, w naszym przypadku głównie z Ukrainy do Polski, nie jest łatwym zadaniem. My jednak jesteśmy doskonale przygotowani, a cała odpowiedzialność za proces zatrudniania leży po naszej stronie. Ryzyko zatrudnienia, a także wszelkie kontrole urzędowe przeniesione zostają na naszą agencję.

Dbamy o bezpieczeństwo – troszczymy się o pracodawców, dając pewność, że pracownicy pracują legalnie i zgodnie z wymogami prawa.

Minimalizujemy koszty – pracodawcy nie muszą organizować rekrutacji, nie muszą również załatwiać formalności. Pracownikom z kolei zapewniamy transport i zakwaterowanie. Co więcej,  pomagamy  w doborze najlepszych rozwiązań podatkowych, zapewniając spore oszczędności.

Szanujemy pracowników – znamy wartość osób, z którymi współpracujemy – pracujemy z nimi i dla nich. Rekrutację prowadzimy w sposób rzetelny, co pozwala nam na znalezienie odpowiedniego stanowiska.

Skuteczność działania – nasze usługi są szybkie i skuteczne: dopasowujemy najlepszych pracowników na oferowane stanowisko, pomagając przedsiębiorcom w wypełnianiu luk kadrowych. Wynajem pracowników  w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy Łodzi za pośrednictwem naszej agencji zawsze kończy się sukcesem!

Wynajem pracowników dla innej firmy to duża odpowiedzialność, ale my radzimy sobie doskonale o czym świadczą opinie naszych zadowolonych klientów!

wynajem pracowników budowlanych

 

Pamiętaj! Decydując się na współpracę z naszą Agencją Pracy Tymczasowej Pracowici możesz być pewny, że wszystkie działania są zgodne z wymogami prawa pracy. Możesz liczyć na optymalizację kosztów oraz profesjonalne doradztwo.  

Setki zadowolonych klientów…

Nasza firma od lat specjalizuje się w rekrutowaniu pracowników, przede wszystkim ze wschodu. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy korzystają z naszych usług regularnie. Jeżeli interesuje Państwa wynajem pracowników fizycznych, np. pracowników budowlanych, z całą pewnością nasza firma będzie  mogła w tym pomóc. Prowadzimy profesjonalne rekrutacje, dzięki którym wynajem pracowników dla firm w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Łódź, czy Karków nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Borykasz się z brakami kadrowymi? Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia? Skontaktuj się z nami, a my nie tylko znajdziemy odpowiednich pracowników, ale również pomożemy w doborze najlepszych rozwiązań podatkowo księgowych.