Korzyści ze współpracy z Agencją Pracy Tymczasowej

Nasza Agencja Pracy Tymczasowej Pracowici zajmuje się profesjonalnym pozyskiwaniem pracowników, a zatem ich rekrutacją oraz leasingiem i wynajmem. Rekrutujemy zarówno pracowników fizycznych, przede wszystkim z Ukrainy,  jak i pracowników wyższego szczebla. Państwa firma, może bardzo szybko pozyskać świetnych pracowników, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy, jak i dla pracownika.

zatrudnienie pracownika z ukrainy

Jak działa nasza Agencja?

Naszym celem jest absolutne uproszczenie wszystkich formalności, zarówno po stronie pracodawcy jak i pracownika. Zajmujemy się wypełnianiem dokumentów, pozwoleniami na pracę, transportem i zakwaterowaniem pracowników.

Współpraca z pracodawcą opiera się przede wszystkim na:

  • podpisaniu umowy,
  • określeniu jej parametrów,

Z kolei pracownik może liczyć na naszą pomoc przy:

  • wypełnianiu dokumentów i składaniu wniosków,
  • transporcie,

Zatrudnienie pracownika z Ukrainy przebiega zgodnie z obowiązującym prawem. Kładziemy nacisk na legalność zatrudnienia.

Podejmując z nami współpracę nie musisz martwić się o:

– legalność zatrudnienia pracowników: dopełniamy wszystkich formalności – każda osoba trafiająca do naszej Agencji   Pracowici pracuje legalnie, a my troszczymy się o to, aby proces zatrudniania był zgodny z prawem pracy.

– możliwość pracy w różnych systemach: doskonale wiemy, jak trudno znaleźć na polskim rynku pracowników chętnych do pracy na zmiany, w systemie równoważnym, czterobrygadowym, czy też do pracy w weekendy. Decydując się na leasing naszych pracowników, problemy te znikają!

– kontrole urzędowe – wszelkie formalności, wraz z kontrolami urzędowymi są po naszej stronie.

– bezpieczeństwo – mamy bardzo dużą wiedzę w dziedzinie zatrudnienia transgranicznego – każdy z naszych partnerów może liczyć na profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy.

Korzyści, które mogą Cię zaskoczyć

Zatrudnienie pracownika z Ukrainy może okazać się doskonałym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Podniesienie efektywności, zachowanie ciągłości produkcji, obniżone koszty i wsparcie zmotywowanych pracowników, to tylko niektóre z korzyści.

Zatrudniając obcokrajowca z Ukrainy:

– zyskujesz rzetelnego pracownika, oddanego, który nie boi się pracy

– zyskujesz stałą siłę roboczą, o którą coraz ciężej na polskim rynku pracy,

– zyskujesz pracownika zmotywowanego, dla którego praca w rożnych systemach nie stanowi problemu

zatrudnienie obcokrajowca z ukrainy na umowę zlecenie

Zatrudnienie obcokrajowca z Ukrainy – możesz nam zaufać, tak jak zaufało już wielu!

Jesteśmy firmą, której zaufało już wielu klientów. Wśród nich LPP, Budimex, Skanska, Scania i wiele, wiele innych. Mamy nadzieję, że nasze usługi spełnią również Państwa oczekiwania. Zachęcamy do kontaktu. Interesują Cię takie zagadnienia jak zatrudnienie pracownika z Ukrainy a ZUS? A może interesuje Cię zatrudnienie obcokrajowca z Ukrainy na umowę zlecenie?  Chcesz wiedzieć więcej o warunkach współpracy? Zadzwoń  lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.