Pomagamy w znalezieniu pracy – rekrutacja pracowników z Ukrainy

pracownik z ukrainy szuka pracy

Szukanie pracy nigdy nie jest łatwym zajęciem. Obcokrajowcy chcący znaleźć zatrudnienie w polskiej firmie, muszą sprostać wielu wyzwaniom. Zwłaszcza konieczne do wypełnienia formalności przysparzają wielu kłopotów. Nasza Agencja Pracy Tymczasowej Pracowici, wychodzi naprzeciw wszystkim szukającym pracy na terytorium Polski. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności, zapewniamy transport, zakwaterowanie oraz legalność zatrudniania.

Jak przebiega proces rekrutacji?

Po zgłoszeniu się kandydata do pracy, zapoznajemy się z jego doświadczeniem oraz umiejętnościami. Następnie, znajdujemy dla niego odpowiednie stanowisko w Polsce, zajmując się wszystkimi formalnościami. Organizujemy bezpieczny przejazd do Polski i pomagamy w zakwaterowaniu – wiemy, że pierwsze tygodnie w obcym kraju mogą być trudne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby pracownik z Ukrainy mógł czuć się bezpiecznie.

rekrutacja pracowników z ukrainy

Oferujemy:

  • Przejrzyste zasady współpracy: pracownik wie, na jakim stanowisku będzie pracował, zna wszystkie zasady współpracy.
  • Bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy: rozumiemy, że pracownik może czuć się nieco zagubiony w obcym kraju, dlatego właśnie doradzamy i wspieramy zarówno podczas rekrutacji jak i w trakcie zatrudnienia.
  • Oszczędność czasu: dbamy o to, aby rekrutacja pracowników z Ukrainy przebiegała sprawnie. Wiemy, jak bardzo każdemu z pracowników zależy na szybkim znalezieniu pracy.
  • Elastyczność: Nasza Agencja Pracy Tymczasowej może znaleźć pracę krótkoterminowa i długoterminową, pracę w różnych systemach i dla pracowników wielu branż. Jesteśmy przekonani, że potrafimy znaleźć zatrudnienie każdej osobie, która się do nas zgłosi!
  • Rzetelność naszych działań: posiadamy bardzo duże doświadczenie w zatrudnianiu transgranicznym. Działamy zgodnie z prawem, a wiedza naszych ekspertów pozwala nam pozwala nam wykonywać naszą pracę sumiennie i solidnie.

Czego oczekujemy?

Chcesz znaleźć pracę w Polsce? Prześlij nam swoje zgłoszenie. Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim motywacji i chęci do pracy, a także pozytywnego nastawienia. Biorąc pod uwagę, że chcemy być uczciwi wobec wszystkich naszych Klientów, oczekujemy również szczerości ze strony kandydatów, względem ich umiejętności oraz doświadczenia.

Pracownicy z Ukrainy mogą liczyć na nasze wsparcie i profesjonalizm

Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie, gwarantując bezpieczeństwo oraz zapewniając o naszej odpowiedzialności. To na naszej firmie ciąży ryzyko zatrudniania jak i wszelkie kontrole urzędowe. Zarówno pracodawcy, jak i pracownik z Ukrainy, który szuka pracy, mogą być absolutnie pewni, że nasze działania są zgodne z obowiązującym prawem, etyczne i rzetelne. Pozyskujemy pracowników różnych branż, dopasowując ich kwalifikacje i umiejętności do oferowanych stanowisk. Rekrutacja pracowników z Ukrainy za pośrednictwem naszej firmy zawsze przebiega pomyślnie dla obu stron.

Jeżeli chciałbyś rozpocząć współpracę z naszą Agencją Pracy Tymczasowej serdecznie zapraszamy do kontaktu! Na pewno znajdziemy dla Ciebie zatrudnienie w Polsce!