Pozyskiwanie pracowników fizycznych i budowlanych

Polscy przedsiębiorcy szukają przede wszystkim wykwalifikowanych pracowników fizycznych oraz budowlanych. Nie oznacza to jednak, że nie ma na naszym rynku zapotrzebowania na specjalistów wyższego szczebla. Chcąc zadowolić wszystkich naszych Klientów, rekrutujemy pracowników z wielu branż, próbując tym samym pomóc różnym przedsiębiorcom w uzupełnieniu niedoborów kadrowych.

pracownicy budowlani z ukrainy

Za naszym pośrednictwem znaleźć można pracowników wyspecjalizowanych w branży logistycznej, magazynowej, produkcyjnej, a także pracowników budowlanych. Rekrutujemy przede wszystkim pracowników z Ukrainy, dokładając wszelkich starań, aby spełniali oni wszystkie oczekiwania naszych klientów i jak najlepiej pasowali do stanowiska.

Pracownicy budowlani z Ukrainy – znajdziemy ich dla Ciebie

Zapotrzebowanie na nowe nieruchomości jest spore, a firmy budowlane nie narzekają na brak zleceń. Jednak, bardzo często problemem staje się brak pracowników. Decydując się na naszą pomoc, właściciele firm budowlanych nie będą musieli martwić się o dotrzymanie terminów – ich budowy z pewnością zostaną oddane na czas!

Pracownicy fizyczni z Ukrainy charakteryzują się skrupulatnością oraz dużym zapałem do pracy. Rekrutowani przez nas pracownicy niejednokrotnie mają bardzo duże doświadczenie i znają specyfikę pracy budowlanej. Oferowany przez nas leasing pracowników, pozwala na wypełnienie luk kadrowych, rozsądne zarządzanie kapitałem ludzkim oraz znaczne obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.

Pracownicy sezonowi z Ukrainy – nie musisz szukać ich sam!

Usługi sezonowe są bardzo popularne w wielu branżach. Niestety, znalezienie pracowników tylko na kilka miesięcy w roku nie jest łatwe. Nasza Agencja Pracy Tymczasowej Pracowici w bardzo krótkim czasie znajdzie odpowiednich chętnych, którzy wypełnią braki kadrowe. Pracownicy sezonowi z Ukrainy mogą być rozwiązaniem Twoich problemów? W takim razie  skontaktuj się z nami! Współpraca z naszą agencją daje gwarancję:

– optymalizacji kosztów,

– oszczędności czasu,

– personalizacji usługi,

– bezpieczeństwa.

Wiemy, jak ważne jest zaufanie, stabilność i rzetelność i właśnie to zapewniamy!

Nasza firma stosuje skuteczne oraz zoptymalizowane rozwiązania kadrowe, a także rozwiązania podatkowe. To z kolei prowadzi do znacznego obniżenia kosztów klientów, którzy decydują się na nasze usługi. Optymalizacja kosztów to jeden z głównych powodów, dla których tak wiele już firm podjęło z nami współpracę. Wśród naszych klientów znajdują się takie firmy jak LPP, Budimex, Skanska, Scania i wiele innych. Wiemy, jak ważne jest zaufanie, stabilność oraz rzetelność. Z sukcesami zapewniamy to wszystko naszym Klientom.  Mamy nadzieję, że również Ty zdecydujesz się na kontakt z nami. Serdecznie zapraszamy!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o zapotrzebowaniu na pracowników z Ukrainy, zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem: Zapotrzebowanie na pracowników w procentach, który znajdziesz w zakładce AKTUALNOŚCI.