Zatrudnienie pracowników z Ukrainy

Każdego roku do naszego kraju przybywa coraz więcej obcokrajowców w poszukiwaniu pracy. Najliczniejszą grupę stanowią osoby pochodzenia Ukraińskiego, zainteresowane zatrudnieniem w firmach polskich przedsiębiorców. Wśród przyjeżdżających są osoby młode, które chętnie podejmą się pracy sezonowej, ale również wykwalifikowani pracownicy wielu branż. Dzięki profesjonalnej pomocy naszej Agencji Pracy Tymczasowej Pracowici każda firma zyska zmotywowanych pracowników.

pracownicy z ukrainy

Pracownicy z Ukrainy w Twojej firmie na jasnych zasadach

Pracownicy ze wschodu potrzebni są w Warszawie, w Szczecinie, w Poznaniu – a więc wszędzie tam, gdzie prężenie działają i rozwijają się firmy wielu branż. Szybko starzejące się społeczeństwo oraz braki pracowników niższego i średniego szczebla zmuszają właścicieli firm do szukania siły roboczej za granicami kraju. Poszukiwania „na własną rękę” są jednak czasochłonne i niewielu przedsiębiorców znajduje na to czas. Nasza agencja wspiera pracodawców przenosząc na siebie cały ciężar poszukiwania i rekrutacji pracowników, a także zajmuje się wszystkimi formalnościami. Dzięki nam:

  • oszczędzasz czas – nie musisz kontaktować się z urzędami pracy, nie musisz zamieszczać ogłoszeń. To my szukamy pracowników,
  • nie musisz martwić się rekrutacją – możesz zapomnieć o godzinach straconych na rozmowach z potencjalnymi kandydatami. To my dopasowujemy idealnego kandydata na Twoje stanowisko.
  • formalności nie zajmują Twojej głowy – przygotowywanie dokumentów, pozwoleń na pracę, transport czy zakwaterowanie – wszystko to leży wyłącznie po naszej stronie.

pracownicy ze wschodu

Pracownicy z Ukrainy są chętnie zatrudniania przez polskich przedsiębiorców przede wszystkim z powodu ich dużej motywacji do pracy. Ponadto, pracownicy z Ukrainy:

  • chętnie podejmują się prac w różnych systemach,
  • chętnie pracują w weekendy,
  • nie mają dużych trudności w porozumiewaniu się z Polakami,
  • podejmują się wykonywania prac sezonowych.

Dbamy o doskonałą współpracę z naszymi partnerami

Doskonale zdajmy sobie sprawę, że dla naszych klientów ważna jest rzetelność wykonywanych przez nas usług. To przecież od nas zależy, jakiego pracownika dostarczymy do firmy naszego Klienta. Dlatego, w szczególny sposób dbamy o jakość procesu rekrutacji wszystkich pracowników. Reprezentujemy najwyższy poziom usług i nigdy nie zawodzimy Klientów, którzy nam zaufali. W państwa firmie potrzebni są pracownicy ze wschodu? Jesteśmy pewni, że będziemy w stanie pomóc! Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat korzyści związanych z zatrudnieniem pracownika z Ukrainy, zachęcamy do lektury naszego artykułu w zakładce AKTUALNOŚCI: Pracownik z Ukrainy – czy to się opłaca?